Producenci
Sposoby płatności

Akceptujemy wszystkie formy płatności online!

Realizacja płatności może nastąpić kartą kredytową lub poprzez dokonanie przelewu na nasze konto oraz poprzez błyskawiczną płatność za pośrednictwem platform: Przelewy24.pl, Płatności Shoper.

Rozliczenia Płatności Shoper przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl).

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.


Zakupy z odroczoną płatnością

Kupuj teraz, płać później!

Teraz nie musisz się już martwić, jeśli nie masz gotówki albo środków na swojej karcie. Za zakupiony przez siebie towar możesz zapłacić po 14 dniach od jego otrzymania lub możesz rozłożyć płatność na raty. Wszystko odbywa się w prosty i bezpieczny sposób, a jedyne, co musisz zrobić, to przy kasie jako opcję płatności wybrać Przelewy24, a następnie FerBuy. Usługa FerBuy kosztuje 10 zł niezależnie od kwoty zakupów.

FerBuy to nowy, bezpieczny i elastyczny sposób płatności, który umożliwia zakup on-line bez kart kredytowych i bez środków na koncie w chwili zakupu. Po wybraniu produktów, przy wyborze metody płatności, po prostu wybierz FerBuy i wypełnij formularz kredytowy. Podaj w nim tylko Twoje podstawowe dane (jeśli nie podałeś ich wcześniej w sklepie). Zakup zostanie dostarczony do domu i jednocześnie otrzymasz fakturę pocztą elektroniczną. Będziesz miał 14 dni na dokonanie płatności. Maksymalna wartość jednorazowych zakupów to 1.000 zł.

Jeśli chcesz, możesz spłacić fakturę w kilku ratach. Jest to bardzo proste. Wystarczy, że zapłacisz część faktury (co najmniej 30% wartości) w ciągu 14 dni, a reszta zostanie automatycznie przeniesiona na następny miesiąc. Oprocentowanie tej przeniesionej, pozostałej do spłaty części, wynosi 16% w stosunku rocznym. Wymagamy, abyś co miesiąc spłacał co najmniej 30% wartości otwartego bilansu. Otrzymasz od nas comiesięczną informację o otwartym bilansie na koncie FerBuy (koszt takiego bilansu to 10 zł). Jeśli masz dodatkowe pytania, odwiedź www.ferbuy.pl lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta: info@ferbuy.pl.

Płatność przy odbiorze

Nasz sklep wysyła także przesyłki płatne przy odbiorze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl