Producenci
Zwroty

GWARANTUJEMY BEZPROBLEMOWY ZWROT TOWARU W CIĄGU 30 DNI OD DATY JEGO OTRZYMANIA!

Gwarantujemy bezproblemowy zwrot towaru w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania!

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Kupujący ma 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Termin ten liczy się od dnia odebrania przesyłki przez Kupującego. Jednakże nasz sklep, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wydłużył ten okres aż do 30 dni. Towary odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane.

Kupujący może poinformować Sklep o odstąpieniu od umowy pisemnie wysyłając odpowiednie oświadczenie na adres e-mail info@zoologiczny.pl lub listownie: Zakupomania.pl Sp. z o. o. ul. Leśna 1B, 46-053, Suchy Bór.

Możliwość zwrotu zakupionych artykułów dotyczy towaru, który będzie zwrócony nieużywany, czysty, z oryginalną metką i innymi elementami, które posiadał on w momencie sprzedaży.

Nie przyjmujemy zwrotów przesyłek odesłanych do Sklepu za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji ze Sklepem.

Po odstąpieniu od umowy należy odesłać towar na adres Sklepu. Sklep gwarantuje w takim przypadku zwrot kwoty równej cenie sprzedaży towaru oraz kosztów dostawy do Kupującego, jednakże koszty odesłania towaru pokrywa Klient.

Aby zrealizować zwrot, towar należy zapakować w opakowanie ochronne zapobiegające zniszczeniu i odesłać listem z zadeklarowaną wartością na adres Sklepu.

Zwrot należności za towar następuje przelewem bankowym i rozliczany jest w terminie 14 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep (wraz z kompletną dokumentacją).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl